Depilacja laserowa – salony w Gdańsku

Depilacja laserowa Gdańsk

Każda kobieta chce być piękna, wyglądać najlepiej jak się da, być zadbaną, zawsze promieniować i olśniewać. Jednym z elementów walki o lepszy wygląd jest pozbywanie się nadmiernego owłosienia. Usuwanie włosów jest nawracającym problemem. Zabiegi trzeba regularnie powtarzać, dodatkowo są one nieprzyjemne i często bolesne. Jest jednak rozwiązanie tego problemu, depilacja laserowa. Dzięki takim zabiegom możliwe jest pozbyć się włosów na znacznie dłuższy czas. Chcesz wiedzieć co to jest i jakie niesie korzyści? Zapraszam do lektury.

Czym jest depilacja laserem vectus?

Depilacja laserowa vectus najprościej mówiąc jest usuwaniem zbędnego owłosienia z wykorzystaniem wiązki światła. Wiązka ta wnika w skórę na tyle głęboko, aby zniszczyć cebulki włosów, co w konsekwencji usuwa włosy na długi czas. Laser oczywiście musi mieć ustawione odpowiednie parametry. Pod uwagę bierze się między innymi typ skóry jak i rodzaj owłosienia. Zanim zabieg jakim jest depilacja laserowa się rozpocznie konieczne jest zrobienia wywiadu w calu ustalenia niezbędnych szczegółów, które potrzebne są do ustawienia lasera. Ważne jest odpowiednie przygotowanie do depilacji laserowej. Według zaleceń na miesiąc przed wykonaniem depilacji laserowej nie powinno się opalać skóry, która ma być poddana zabiegowi nie stosować na jej powierzchnię preparatów z retinolem, witaminami A oraz C.

Czy każdy może skorzystać z depilacji laserowej?

Niestety nie. Pomimo tego, że laserowe usuwanie owłosienia jest bezpieczne, to jednak pewne osoby są wykluczone z możliwości wykonania zabiegu. Między innymi przeciwskazaniami do zabiegu jest: ciąża, świeża opalenizna, choroby skóry, jasny lub rudy kolor depilowanych włosów. Osoby chcące poddać się zabiegowi depilacji laserem nie może również mieć rozrusznika serca. Do najczęściej depilowanych części ciała zaliczymy nogi i ręce, pachy, plecy oraz okolice bikini. Na zabieg możecie umówić się do salonu https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-gdansk/.

Zabieg nie jest bolesny, ale niektóre osoby mogą odczuwać pieczenie lub szczypanie.

Laserowe usuwanie owłosienia – zalety depilacji laserowej

Najważniejszą korzyścią jaką daje depilacja laserowa jest długotrwałe usunięcie niechcianych włosów. Jednak do osiągnięcia takiego efektu potrzebnych jest kilka zabiegów.

Kolejną zaletą jest szybkość wykonania zabiegu. Depilacja laserowa trwa kilkanaście minut.

Mimo, że cena usługi nie jest niska, to jednak pomaga nam zaoszczędzić czas na inne zabiegi depilacji jak i na kosmetyki do depilacji.

Zabieg jest bezbolesny w przeciwieństwie np. do depilacji woskiem.

Jak widać depilacja laserem ma bardzo wiele zalet i następnym razem warto przemyśleć wybór metody depilacji.

undefined

Kategorie
Pozostałe