Detailing samochodowy – czym jest i dlaczego warto z niego skorzystać?

Samochód potrafi być dumą mężczyzny. Właśnie dlatego wielu panów poświęca czas i pieniądze nie tylko na regularne naprawy, ale także – kompleksową pielęgnację lakieru, kokpitu i tapicerki. Regularnie użytkowany samochód potrzebuje jednak czegoś więcej! Rozwiązaniem okaże się auto detailing! Co to jest i jak wpływa na kondycję karoserii i i pozostałych el

Podstawowa pielęgnacja to za mało

Podstawowa pielęgnacja samochodu obejmuje zarówno mycie lakieru, jak i czyszczenie wnętrza. Niestety, to nie wystarczy, zwłaszcza jeśli samochód jest regularnie użytkowany. Gromadzący się brud, otarcia i mikrouszkodzenia lakieru, a zimą – rozsypana sól, negatywnie wpływają na kondycję karoserii. Jeśli zależy Ci, by Twój samochód wyglądał doskonale, regularne odkurzanie i korzystanie z myjni, to za mało! Z pomocą przyjdzie Ci auto detailing. Na czym polega i jakie działania obejmuje?

Auto detailing, czyli co? Sprawdź, na jakie usługi możesz liczyć!

Kompleksowa pielęgnacja samochodu w ramach detailingu obejmuje dokładne mycie, czyszczenie, polerowanie i woskowanie. W przypadku takich zabiegów nie ma mowy o pośpiechu – właśnie dlatego usługi z tego zakresu dedykowane są prawdziwym miłośnikom samochodów! Wieloetapowe czyszczenie połączone jest z renowacją samochodu, sprawiają, że żaden szczegół nie zepsuje ostatecznego efektu!

Coś więcej, niż mycie

Detailing samochodowy, to coś więcej, niż mycie. Na etapie pozbywania się brudu, lakier jest dokładnie oglądany, a mikrouszkodzenia – w miarę możliwości usuwane. Dzięki szerokiej gamie profesjonalnych produktów możesz pozbyć się nie tylko drobnych rys, ale również – przebarwień i nieestetycznych mankamentów. Czysty i zadbany lakier możesz wypolerować, a w razie potrzeby – zabezpieczyć na przyszłość. Co ciekawe – profesjonalne powłoki można zaaplikować samodzielnie.

Co ciekawe – renowacji i zabezpieczeniu podlegają również inne elementy samochodu, na przykład – szyby i reflektory. Niewidzialna wycieraczka, czyli powłoka hydrofobowa wyraźnie podniesie komfort jazdy w trakcie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a profesjonalne preparaty do reflektorów wygładzą ich powierzchnię i zapewnią jeszcze lepszą widoczność.

Kompleksowa pielęgnacja samochodu w Twoich rękach!

Kompleksowa pielęgnacja samochodu jest w Twoich rękach – możesz skorzystać z profesjonalnych usług, lub sięgnąć po profesjonalne preparaty!

 

Kategorie
Motoryzacja