Holandia jednym z najczęściej wybieranych kierunków do celów zarobkowych wśród Polaków

Polacy nadal często wyjeżdżają za granicę w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy. Emigracja zarobkowa to sposób na poprawę jakości życia wielu Polaków. Jednym z najczęściej i najchętniej wybieranych kierunków jest niezmiennie Holandia. Pomimo wzrostu wynagrodzeń i spadku stopy bezrobocia w Polsce, praca w Niderlandach pozwala osiągnąć znacznie wyższe zarobki.

Sytuacja na rynkach pracy w Europie

W Europie od dłuższego czasu brakuje rąk do pracy. Ten poważny problem krajów europejskich otwiera możliwości dla Polaków, którzy decydują się na wyjazd za granicę w celu znalezienia stabilnej, dobrze płatnej pracy. Najczęściej wybieranymi kierunkami są Niemcy, Holandia i Wielka Brytania, ale to właśnie w Holandii w ostatnim czasie odnotowuje się największy przyrost polskich emigrantów. Na korzyść tego kraju przemawiają nie tylko atrakcyjne zarobki, ale również dobra lokalizacja i piękne krajobrazy.

Zarobki w Holandii

Zarobki w Niderlandach stale rosną i często są nawet kilkukrotnie wyższe niż w Polsce. Holenderscy pracodawcy cenią sobie pracowników z Polski, ze względu na ich sumienność i motywację do pracy. Na stabilną i bardzo dobrze płatną pracę mogą liczyć przede wszystkim wykwalifikowani specjaliści i fachowcy ze znajomością języka niderlandzkiego lub angielskiego. Najwięcej ofert pracy można znaleźć w rolnictwie, ogrodnictwie i sadownictwie, oraz w budownictwie, na produkcji i w magazynach. W Holandii z łatwością znajdą też pracę kierowcy, elektromonterzy i spawacze.

Praca sezonowa w Holandii

Rozważasz wyjazd do pracy za granicę? Praca w Holandii cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim, w którym poszukiwani są pracownicy do prac sezonowych. Praca wakacyjna w Holandii oznacza przede wszystkim zatrudnienie w szeroko rozumianym sektorze agrarnym. Znalezienie pracy w szczycie sezonu jest niezwykle łatwe. Dużo pracy w krótkim okresie czasu przekłada się na możliwość pracy w nadgodzinach, a duża ilość przepracowanych godzin to z kolei szansa na przywiezienie do Polski sporej sumy pieniędzy.

Praca w Holandii z agencją pracy

Rozważasz wyjazd do pracy za granicę? Wyjazd do pracy z agencją pracy to gwarancja atrakcyjnych zarobków oraz bezpiecznego zatrudnienia w Holandii. Agencja pośrednictwa pracy Holland Contracting współpracuje z holenderskimi pracodawcami w celu zapewnienia korzystnych warunków pracy. Podjęcie pracy we współpracy ze sprawdzoną agencją zatrudnienia maksymalnie ułatwia wszelkie procedury i formalności związane z wyjazdem i zapewnia wsparcie przez cały okres pobytu.

Kategorie
Pozostałe