Jak wybrać najlepszy serwis blacharsko-lakierniczy?

Nawet najbardziej ostrożna i uważna jazda może nie uchronić nas przed uszkodzeniem karoserii samochodu. Stłuczki, wypadki a nawet zwykłe otarcia sprawiają, że nasz zadbany samochód przestanie prezentować się dobrze.
Na szczęście, większość uszkodzeń karoserii można skutecznie naprawić. Aby jednak było to możliwe a naniesione poprawki niewidoczne powinniśmy wybrać dobry serwis blacharsko-lakierniczy. Jak go znaleźć? Podpowiadamy.

Doświadczona i wyszkolona kadra

Podstawową zaletą dobrych serwisów blacharsko-lakierniczych jest ich profesjonalna kadra, która posiada odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w zakresie wykonywanych prac. Jak poznać czy mamy do czynienia z takim właśnie zespołem? Przede wszystkim nie ma on problemu z udzielaniem odpowiedzi na nasze pytania, potrafi wyjaśnić zakres wykonywanych prac oraz określić jak długo potrwa naprawa.

Nowoczesny sprzęt i szeroki zakres wykorzystywanych technologii

Dobry serwis blacharsko-lakierniczy powinien być wyposażony w nowoczesny sprzęt zarówno do prostowania i wyciągania blach, jak i malowania elementów karoserii. Sprawdź również jakie technologie wykorzystywane są w danym serwisie. Im więcej dostępnych opcji i rozwiązań – tym lepiej.

Własna kabina i mieszalnia

Obecnie producenci samochodów staraja się wyróżnić kolorami kaoserii, przez co istnieją tysiące odcieni każdej z barw. Dobranie gotowej farby jest więc praktycznie niemożliwe. Dlatego też warto wybierać serwisy lakiernicze, które posiadają własną mieszalnię. Dzięki temu możliwe będzie optymalne dopasowanie koloru lakieru wykonywanych poprawek. Przydaje się również własna kabina, która zapewnia równomierne nałożenie warstw farby. Czym jeszcze powinien charakteryzować się dobry serwis lakierniczy? Dowiesz się tego odwiedzając stronę https://impwar.pl/usluga/serwis-blacharsko-lakierniczy/7

 

Podsumowując, zanim zdecydujemy się oddać samochód do napraw blacharsko-lakierniczych upewnijmy się, że serwis, który wybraliśmy podobnie jak firma https://impwar.pl/ posiada szerokie zaplecze oraz wyszkoloną kadrę. Dzięki temu zyskamy pewność, że wykonane naprawy będą praktycznie niewidoczne.

Kategorie
Poradniki