Strefa erogenna kobiety – co warto wiedzieć?

U kobiet najbardziej wrażliwe na dotyk są oczywiście miejsca najbardziej unerwione. Warto wspomnieć o tym, że kobiety mają zdecydowanie więcej wrażliwych punktów na swoim ciele niż mężczyźni. Według specjalistów, aż 15% ciała kobiet stanowią strefy erogenne (u mężczyzn 3%). Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą poznać strefy erogenne kobiety i jak je wykorzystać, aby sprawić niesamowitą przyjemność swojej partnerce.

Gdzie szukać stref erogennych u kobiet?

Bardzo mało mężczyzn zdaje sobie sprawę z tego, że najbardziej wrażliwe na dotyk nie są u kobiet ich genitalia. Aby sprawić przyjemność swojej partnerce warto skupić uwagę na zupełnie innych miejsca.

W pierwszej kolejności warto zająć się stopami, szyją, karkiem, pośladkami i brzuchem. Kobiety mają bardzo wiele stref erogennych także po wewnętrznej stronie ud, w zgięciach pod kolanami, po wewnętrznej stronie dłoni i ramion oraz na skórze wokół oczu. Warto skupić się także na uszach, a dokładniej mówiąc na ich płatkach. Podczas zabaw erotycznych nie można zapominać także o brodawkach piersi, które dostarczają kobietom bardzo wiele rozkoszy.

Polecamy również: Jak stymulować punkt G

Gadżety erotyczne

Aby sprawić kobiecie ogromną przyjemność można wspomóc się specjalnymi gadżetami erotycznymi, których jest pełno w internetowych sklepach erotycznych. Godny uwagi jest przede wszystkim stymulator łechtaczki, który dostępny jest w wielu rozmiarach i kształtach. Godne uwagi są przede wszystkim wodoodporne stymulatory łechtaczki, którymi będzie można pobawić się podczas kąpieli. Te niewielkie gadżety mogą stać się źródłem niezapomnianych przyjemności.

Delikatne drgania i intensywna stymulacja jest w stanie rozgrzać każdą kobietę. Dla wielu Pań to właśnie łechtaczka jest najważniejszym ośrodkiem kobiecej przyjemności i to dzięki niej można osiągnąć niesamowity orgazm. Porządny stymulator łechtaczki pozwoli się odpowiednio odprężyć, zrelaksować i znakomicie bawić. Warto wspomnieć także i o tym, że stymulator łechtaczki może przydać się nie tylko podczas igraszek ze swoim partnerem, ale również do samotnych zabaw.

Źródło; Sklep erotyczny online Mypleasure.pl

Kategorie
Pozostałe