Subaru XV – bez kompromisów

Jeśli ruszać przed siebie, to tylko ze sprawdzonym partnerem. Jeśli zdobywać zakręty, to pewnie i bezkompromisowo. Jeśli jeździć z rodziną, to wyłącznie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jeśli samochód idealny – to Subaru XV!

Japońska jakość na poziomie

Crossover taki jak ten robi wrażenie, głównie ze względu na wygląd. Tę powierzchowność szybko przysłania jednak to, co znajdziemy we wnętrzu tego niezwykle popularnego auta. Rozwiązania techniczne, w połączeniu z nowoczesnym designem, to mieszkanka iście wybuchowa. Za japońskim modelem idzie na dodatek silna wciąż legenda. Subaru XV znany jest ze świetnych osiągów oraz kształtów nawiązujących do legendy – Imprezy, o której wciąż śni wielu miłośników klasycznej motoryzacji. Nowa odsłona tego modelu obiecuje naprawdę wiele. Nie tylko tym, którzy cenią japoński koncern za styl i solidność. Ale także tych, którzy w samochodzie poszukują przede wszystkim pewności siebie i poczucia bezpieczeństwa. Subaru dba o to, aby doznania podczas jazdy pozostawały niezmiennie doskonałe.

Widzieć i czuć więcej

Subaru XV został przemyślany w sposób nie pozostawiający wątpliwości co do perfekcji zastosowanych rozwiązań. Inżynierowie zrobili wszystko, aby był to samochód nie tylko pewnie trzymający się drogi, ale także dający pewność każdego wykonanego manewru. Nie bez przyczyny został zaopatrzony w funkcję doświetlania zakrętów (SRH), który rozprowadza strumień światła w stronę wybraną przez kierowcę. Dzięki temu droga jest znacznie lepiej widoczna, a kierujący zyskuje cenne sekundy, aby w porę zareagować. Działa to także w drugą stronę – kierowca nie tylko widzi, ale sam jest widoczny, a to za sprawą tylnych lamp przeciwmgłowych. Nie dość, że służą zwiększeniu bezpieczeństwa podczas kiepskich warunków na drodze, to na dodatek prezentują się niezwykle stylowo.

Kategorie
Motoryzacja