Dildo bez tajemnic, czyli jakie warianty seks zabawki możesz wybrać?

Zabawki erotyczne już nie stanowią tematu tabu! Co więcej – chętnie sięgają po nie już nie tylko mężczyźni, ale także – kobiety, również te samotne! Szukasz gadżetu, który będzie Ci towarzyszył zarówno podczas sesji solo, jak i w parze? Sięgnij po dildo i miej pewność – orgazm będzie jeszcze intensywniejszy!

Dildo – co to takiego?

Wielość dostępnych w sprzedaży zabawek erotycznych sprawia, że nazwy mogą być dla Ciebie mylące? Koniecznie sprawdź, czym jest dildo – zabawka erotyczna, która nie tylko Cię zaspokoi, ale także – zwiększy intensywność rozkoszy podczas współżycia – z partnerem lub partnerką.

Dildo ma kształt penisa o różnych rozmiarach (zarówno w przypadku długości, jak i grubości) to propozycja dla wszystkich, którzy lubią sami decydować o intensywności. Seks gadżet ma także różne oblicza – może być realistyczny, podwójny, a także – stymulujący punkt G!

Dildo realistyczne

Dildo realistyczne, czyli do złudzenia przypominające penisa! Możesz dostrzec nie tylko wszystkie żyły, ale także – żołądź i zakończenia nerwowe. Doskonała propozycja dla pań, które cenią sobie estetykę wykonania i lubią pobudzać wyobraźnię!

Dildo podwójne

Gadżet erotyczny zdecydowanie dłuższy, niż dildo klasyczne, co więcej – zakończony takimi samymi końcówkami jest najczęściej wybierany przez kobiety, jednak nie tylko! Gadżet idealny do podwójnej penetracji, nie tylko klasycznej, może być wykorzystywany także w parach dwupłciowych.

Dildo analne

Dildo analne, to gadżet erotyczny dedykowany wszystkim, którzy mają ochotę na ostrzejszą zabawę! Wybierając odpowiedni model, koniecznie zwróć uwagę na jego konstrukcję – ta powinna charakteryzować się lekko zakrzywioną końcówką. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, by uniknąć wsunięcia całej zabawki w odbyt.

Dildo stymulujące

Dildo może także skutecznie stymulować punkt G! Warto wybrać dedykowany model i korzystać ze wszystkich jego możliwości – zwłaszcza że pobudzanie tego miejsca dla kobiet jest źródłem prawdziwej przyjemności!

Zasady bezpieczeństwa, czyli jak bawić się seks zabawką?

Chcesz bawić się dildem bez ryzyka uszkodzenia, zakażenia lub nieprzyjemnej wpadki? Stosuj się do poniższych zasad!

– Pamiętaj, że Twoje dildo jest tylko Twoje – nie pożyczaj i nie dziel się zabawką z innymi!

– Dbaj o higienę gadżetu – wówczas unikniesz nieprzyjemnych konsekwencji – na przykład infekcji, które wyłączą Cię z życia seksualnego na czas leczenia;

– Myj swoje dildo zarówno przed jak i po zabawie, dokładnie osusz i przechowuj w dedykowanych woreczkach;

– Wybieraj wyłącznie te zabawki erotyczne, które zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów;

Kategorie
Poradniki